6. oddíl vlčat Fénix

Pravidelně se scházíme každý týden v klubovnách. Schůzky máme dvě a jsou hodinu a půl dlouhé. Pestrý program se skládá z mnoha věcí, hrajeme nejrůznější hry, ať už pohybové nebo na přemýšlení, vyrábíme spoustu výrobků, učíme děti netradiční stolní hry, zpíváme, povídáme si zajímavé příběhy a čas od času se do nich i ponoříme a zažijeme je na vlastní kůži.

Výpravy a akce

Kromě pravidelné týdenní činnosti ještě čas od času vyrážíme na výpravy do okolí, provádět věci, na které není čas na schůzkách. S celým střediskem podnikáme víkendové výpravy, pomáháme u sbírek Pomozte dětem. Na táborech, které bývají prvních čtrnáct dní v červenci, podnikáme dobrodružství v roli rytířů, samurajů, trosečníků, nebo v roli trpaslíků putujících za ztraceným pokladem.