Přidej se ke skautům z Úval

Chceš poznat nové kamarády a kamarádky? Chceš najít bezva partu, kam zapadneš a budeš s nimi moci podnikat nejroztodivnější akce?

Láká tě romantika ohňů, přírody, přátelství a odvahy? Probděl jsi někdy celou noc u ohně a koukal se do jeho plamenů? Prolézal jsi hluboké jeskyně a lezl po skalách?

Chceš být rytířkou, keltem, bojovníkem, kouzelnicí, kovbojkou, trosečníkem, samurajem, agentkou? Chceš zažít na vlastní kůži vyšetřování detektivního případu, výzkum protilátky na nebezpečnou nemoc nebo hledání pokladu?

Chceš si vyzkoušet lukostřelbu, překonávat na lanech hluboké rokliny, zahrát si frisbee nebo softball? Už jsi někdy odpálil homerun? Visel na laně deset metrů nad zemí? Sjížděl po lanovce zavěšen v sedáku ohromnou rychlostí?

Chceš se naučit batikovat trička, vyřezávat ze dřeva a ovládat nejrůznější nástroje? Postavil sis už někdy sám bez rodičů obydlí ve kterém jsi pak několik dnů bydlel?

Chceš s partou kamarádů procestovat nejrůznější kouty Čech i celého světa? Zažil jsi někdy východ slunce nad horami, spal jsi někdy pod širým nebem a hvězdy na nebi ti dávaly dobrou noc?

Chceš se aktivně bavitRozhodovat o svém osudu?

Chceš dobrodružství zažít doopravdy, ne jen shlédnout v televizi nebo na monitoru?

Zkus přijít k nám,  nudit se nebudeš!

Termíny schůzek školního roku 2018 / 2019

Aktuální kapacita našeho střediska je téměř vyčerpána. Naši nejmladší – vlčata a světlušky – mají na schůzách plno. Skauti i skautky ještě mají pár volných míst, můžete se jim ozvat.

Vlčata:
úterý: 17:00 – 18:30 (Micro+Martin s asistencí Mikim)
středa: 17:00 – 18:30 (Chrob+Dáda)

Světlušky:
pondělí: 17:15 – 18:45 (Kitty+Barča)

Skautky:
úterý: 17:00 – 18:30 (Kambo+Banána)
středa: 17:00 – 18:30 (Helča+Anička/Gabča/Mary,Kitty,Banána)

Skauti:
úterý: 17:00 – 18:30 (Mišel+Radek)
středa: 17:00 – 18:30 (Bobr+Insulin)
čtvrtek: 17:00 – 18:30 (David+Radvan)

Všechny schůzky, pokud není předem dohodnuto jinak začínají u našich kluboven.

Trocha terminilogie

světlušky – nejmladší holky od 1. do 5. třídy
vlčata – nejmladší kluci od 1. do 5. třídy
skautky – starší holky od 5. třídy
skauti – starší kluci od 5. třídy

V případě dotazů nám napište. Chcete-li nám ušetřit trochu administrativy, stáhněte si a vyplňte dopředu přihlášku [*.pdf, 108 kB].