Zahajovací středisková výprava 12.9.2021

Letošní rok nás tradičně jako první čeká zahajovací výprava do okolí Úval. Vydáme se v neděli 12. 9. 2021 do lomu u Vyšehořovic.

Sraz bude 12. 9. u kluboven v 9:00.
Návrat je plánován okolo 16:30 ke klubovnám.

S sebou: jídlo na celý den, pití, pevnou obuv a oblečení na ven (podle počasí), skautský šátek kolem krku, roušku

Bezpečnostní opatření kvůli nemoci Covid-19: Jelikož zahajovací výprava je akce nad 20 osob, tak bychom poprosili, aby každé dítě mělo s sebou doklad o bezinfekčnosti (čestné prohlášení od rodičů). Antigenní test pro volnočasové aktivity platí 7 dní. Také je možnost absolvovat před zraky vedoucích samotest (lze zakoupit v lékárně), který si dítě s sebou musí samo přinést. Bohužel pokud se někdo dostaví bez potvrzení o bezinfekčnosti (nebo samotestu), nebude se moci zúčastnit akce.