Roverský kmen KSE

Úvod

R&R Kappa Sigma Eta je společenství roverů a rangers (odtud R&R) – skautských vedoucích ve věku cca 15 let a více, které pořádá pro své členy akční, vzdělávací, zážitkové či odpočinkové akce. Většinu vedoucích v roverském kmeni můžete znát ze schůzek, akcí a táborů ostatních oddílů, kam spolu s dětmi jezdí.

Scházíme se většinou 1-2 za měsíc a podnikáme nejrůznější aktivity – od vzdělávacích programů, teambuildingových nebo pohybových aktivit až po velké hry po Úvalech nebo výlety do Prahy, třeba na bowling.

Výpravy

Každý čtvrtrok spolu všichni vyrážíme na výpravy do různých částí republiky a užíváme si společných chvil, různé aktivity (např. výlety, LARPy, rozvojové hry, diskuze…), navštěvujeme různá místa (např. hrady, aquaparky, historická místa…) nebo jen čerpáme síly do dalších akcí v ostatních oddílech.

A taky máme rádi plesy XD…

Tábory

Roveři i rangers jezdí na tábory s dětmi, své tábory nemají (zatím?). Nicméně každé léto spolu podnikáme nějakou zážitkovou akci, například roverskou vodu.

Roveři a Rangers – A kdo jsme konkrétně?

Instagram R&R KSE