REPORT – Salamandr – Přespávačka 15 – 16.11.2013

V pátek 15. 11. večer kolem půl sedmé jsme se sešli  v klubovně.

Nejdříve jsme batikovali látku, žlutou látku jsme ovazovali provázky a pak jsme ji dali do horké vody a nasypali jsme tam černé barvivo.

Látku jsme nechali obarvit do rána. Náhle se do města dostala informace, že se na severu objevil tajemný artefakt, který je dobře hlídán strážci magie, na které neplatí obyčejné zbraně.

Vydali jsme se tajemný poklad hledat.

Chodili jsme po městě a hledali jsme papírky s čísly udávajícími polohu cesty k pokladu. Když  jsme je všechny našli, vrátili jsme se do klubovny a luštili jsme, kam máme podle čísel jít tajemný artefakt hledat. Šli jsme do lesa a našli jsme tajemné místo, které chránili Mágové. Bojovali jsme proti Mágům a uprostřed kruhu byl papír s čísly, kolem papíru dokola byly svíčky a na nich byla čísla. Podle svíček a papíru jsme zjistili kde je další stanoviště, šli jsme po modré cestě a našli jsme u jednoho stromu misku s kulatými dřevíčky symbolizujícími poklad. Druhý den jsme si na dřevíčka nalepili označení z názvem akce a datem, abychom měli na tuto pěknou výpravu památku.

AUTOR: Vašek Husa