Salamandr – Jindřichův Hradec – 17-19.4.

chateau jindrichuv hradecNa začátku června čeká Salamandry víkendový puťák. Na spaní pod stanem je teď ještě docela zima, ale na trénink balení batohu je ideální příležitost již nyní!

Čeká nás výprava do jižních Čech, konkrétně do Jindřichova Hradce. Kraj je plný rybníků, přírodních památek a také třeba úzkorozchodné železnice.

Pokud všechno dopadne dobře, tak náš čeká jedna velmi zajímavá aktivita, jen si ještě zatím necháme pro sebe, co to bude 🙂

Sraz bude v pátek 17. dubna v 16:00 na Úvalském nádraží.

Finance. Dlouho jsme váhali, zda do Hradce, pro velkou vzdálenost jezdit. Nakonec jsme se ale rozhodli, že to za to stojí. Částka je tedy lehce vyšší, než je pro naše akce obvyklé, naopak červnová výprava pod stany bude dosti nízkonákladová. Za 500 Kč pořídíme lístek na vlak, jídlo na víkend, ubytování a zbude i na vstupné na Černou věž na zámku a na lístek na úzkokolejku.

S sebou: jídlo a pití na pátek, 500 Kč, spacák, karimatku, blok + tužku, oblečení do přírody i do klubovny, pevné boty na sobotní výlet, pláštěnku, přezůvky, základní hygienu, skautský šátek a baterku.

Návrat máme naplánovaný na neděli 19. dubna – 16:30 opět v Úvalech na nádraží.