TÁBOR SKAUTI A SKAUTKY 2023

Už se všichni těšíme na letošní tábor skautů a skautek, který se nám neodvratně blíží! Níže se proto dočtete všechny důležité předtáborové informace a zároveň zde naleznete i odkaz na potřebné dokumenty, jež se budou vyplněné odevzdávat v den odjezdu u autobusu, a to zdravotníkovi tábora.

Termín tábora: 1. 7. – 15. 7. 2023

Místo tábora: Zderadiny

GPS: 49.7997711 N, 15.0434678 E

Hlavní kontaktní osoby:
Vedoucí tábora: Filip Gregor, 731 368 294, filip.gregor11@gmail.com
Zástupce vedoucího tábora: Anna Rubešová (Banána), 604 554 118, rubesova.anna@gcbrod.cz

Zdravotník: Martin Vilimovský, 602 119 251 – Veškeré dotazy a informace ohledně dietního stravování a zdravotního stavu Vašeho dítěte komunikujte se zdravotníkem, děkujeme.

Poštovní adresa:
Jméno Příjmení
Skautský tábor Úvaly
Pošta Kácov

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Zde na jednom místě najdete všechny zdravotnické dokumenty, seznam věcí aneb co s sebou a základní informace k táboru.

CENA TÁBORA: 5 400 Kč

PLATBA TÁBORA

Letošní platba účastnického táborového poplatku probíhá skrze H-skauting. Každému členovi nebo jeho rodiči přišel e-mail s instrukcemi k platbě. Datum splatnosti: 31. 5. 2023

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Závazná přihláška byla letos vyplňována elektronicky a to skrze odkaz, jež vám přišel na e-mail.
Veškeré zdravotní dokumenty a případné léky dítěte budou odevzdávány v den odjezdu tábora u autobusu.

DOPRAVA

Na tábor pojedeme společně a to autobusem. Přesný čas příjezdu a odjezdu autobusu ještě zašleme v posledním předtáborovém e-mailu.
Odjezd na tábor je plánován v sobotu 1. 7. od střediska. Sraz upřesníme, počítejte prosím s ranními hodinami.
Návrat 15.7. opět ke klubovnám, počítejte s odpoledními hodinami.