Report – Tábory 2014

Image01125Tak máme oba tábory za námi a tím ukončený školní i  skautský rok 2013/2014.

Měla jsem tu výhodu, že jsem byla na obou táborech, tak  jsem je mohla porovnat a prožít s dětmi a ostatními  vedoucími celé.me již oba tábory úspěšně za námi, dle  mého názoru se oba tábory vyvedly a dětem se líbily.

Tábor skautů a skautek „Na Kopci“ u Proseče byl na téma  Piknik u cesty a děti se na 14 dní proměnily ve Stalkery,  kteří měli shánět různé artefakty a ty poté prodávat, aby  vůbec měli na jídlo. Ke konci tábora dokonce zachránili  celý svět, když zastavili rozpínání Zóny a zničili ji.

Tábor „vlčušek“ se konal u Zderadin a děti se staly trosečníky, musely získávat vodu a zjistily, že na ostrově se nachází i Rodrigo – přátelský trosečník, který je provázel z dálky všemi strastmi a pomohl ostatním trosečníkům získat komponenty do radia a sestavit jej.

Všechny fotky naleznete na naší střediskové galerii na rajčeti.