Report – Fénix – Výprava do Králičiny

V sobotu jsme se sešli v nevelkém počtu u kluboven a po krátkém zdržení jsme dali na cestu směr Králičina.

Cestou jsme se přesunuli do dávných dob a tak jsme si museli nejdříve sehnat jídlo. Jelikož ale byli kmeny dva a bukvic docela málo, tak to bylo celkem obtížné. To vyústilo v líté boje mezi oběma kmeny. Nakonec však získali dostatek jídla pro všechny členy a tak se mohlo jít dál. Celou cestu nás pronásledovali medvědi, divočáci a osamělí lovci, ale většina z nás se dokázala ubránit a tak jsme mohli pokračovat.

Potom jsme sháněli věci pro získání ohně od bohů, a když jsme je všechny získali, vydali jsme se do opuštěné osady, kde jsme z našich svatyní získali oheň. Teď už stačilo jen připravit pořádné ohniště a udělat si jídlo, které jsme získali ze začátku naší cesty.

Protentokrát jsme tedy přežili a vrátili jsme se zpět ke klubovnám, kde výprava skončila.